DataLife Engine > Влада > Віталій Бунечко: Головне за тиждень в Поліському краю

Віталій Бунечко: Головне за тиждень в Поліському краю


08.01. Разместил: yuriy
Шестеро захисників з Житомирщини повернулися з російського полону. Вони були серед 230 українців, яких вдалося обміняти на російських полонених на цьому тижні.

«Дякуємо Президенту, військовим, дипломатам, нашим міжнародним партнерам та усім, хто був дотичний до цього обміну», — зазначив Віталій Бунечко.

Також він зазначив, що 1,5 млрд грн протягом 11 місяців минулого року Житомирщина спрямувала на підтримку Збройних сил України. Йдеться про фінансову підтримку частин та підрозділів, закупівлю транспорту та спорядження, необхідного нашим захисникам. Жодна із заявок наших захисників не залишилась невиконаною.

Віталій Бунечко: Головне за тиждень в Поліському краю


Крім того, очільник області перевірив стан комплектування окремого зенітно-кулеметного підрозділу, яке профінансовано зокрема з обласного бюджету та бюджетів громад області. Наразі бійці мають усе необхідне обладнання та техніку для ефективного несення служби.

Президент України Володимир Зеленський вручив сертифікати на отримання квартир двом Героям України – воїнам десантно-штурмових військ з Житомирщини.

Також продовжується діяльність робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській ОВА. Разом з керівниками районів та представниками правоохоронних органів під головуванням начальника ОВА Віталія Бунечка було проведене чергове засідання. За результатами роботи групи «Прозорість та підзвітність», лише за три місяці робочій групі вдалося забезпечити економію понад 60 млн грн бюджетних коштів за рахунок зниження цін на тендерах, або відміні закупівель як недоцільних.

Житомирщина разом з іншими областями України надає допомогу Харківщині, яка на початку року зазнали найбільших руйнувань від обстрілів росіян. Житомирська ОВА разом з керівництвом Коростенського заводу МДФ оперативно підготували до відправки 22 тони продукції підприємства. У підсумку на цьому тижні Харківщина отримала від Житомирської області 7000 м² дерев’яних плит для ліквідації наслідків терористичних ударів ворога по цивільних об’єктах.

Вернуться назад