DataLife Engine > Влада > Як Житомирська влада бореться з негативними явищами у молодіжному середовищі

Як Житомирська влада бореться з негативними явищами у молодіжному середовищі


25.06. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в Прес-службі міської ради, 24 червня в прес-центрі міської ради відбулася прес-конференція до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом.

Участь в прес-конференції взяли заступник міського голови Олег Старинець, директор Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, представники управління освіти та служби у справах дітей міської ради, начальник управління державного департаменту України із виконання покарань у Житомирській області Сергій Сисоєв, начальник обласного управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Сергій Дзюбенко, в.о. начальника лінійного відділу на станції Житомир УМВС України на залізничному транспорті Микола Чернушич.

Організатори прес-конференції розповіли про сьогоднішню ситуацію з наркоманією в Житомирі та про профілактику захворювання на цю страшну недугу.

Як зазначив у своєму виступі Олег Старинець, з 1991 року проблема наркоманії в Житомирі лише ускладнюється, все більше молодих людей стають на хибний шлях. Разом з тим, за словами заступника міського голови, та робота, яка проводиться міськими службами, громадськими та релігійними організаціями вже має певні наслідки й все більше наркозалежних проходять реабілітацію у відповідних центрах.


Вернуться назад