DataLife Engine > Влада > На Житомирщині відбувся польовий вихід окремого батальйону радіоелектронної боротьби. ФОТО

На Житомирщині відбувся польовий вихід окремого батальйону радіоелектронної боротьби. ФОТО


17.02. Разместил: yuriy
16 лютого, на бригадному полігоні Скраглівський 26-ї Бердичівської артилерійської бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ, пройшли практичні заняття з вогневої підготовки іншої частини, що дислокується у Бердичівському гарнізоні.

За повідомленням прес-служби Міноборони, свій вишкіл та влучність вдосконалював особовий склад 307-го окремого батальйону радіоелектронної боротьби, яким командує підполковник Павло Соколов.

– Це – планові стрільби, що проводяться у нашій військовій частині щомісяця. Щоправда, цього разу вони були ускладнені не дуже сприятливими погодними умовами. Втім, особовий склад виконав стрільби на добрі й відмінні оцінки, підтвердивши, що кожен спеціаліст радіоелектронної боротьби є, перш за все, військовою людиною, і стріляє не менш влучно, ніж стрілець механізованого підрозділу! – зазначив заступник командира частини з виховної роботи капітан Олег Гуменний.

На Житомирщині відбувся польовий вихід окремого батальйону радіоелектронної боротьби. ФОТО


Сьогодні зранку окремий батальйон здійснив 10-кілометровий марш у пішому порядку до бригадного полігону. Під час виконання вправ солдати та офіцери цілилися розглядаючи мішені крізь білу снігову завісу. Втім, “відстрілялися” на “добре” та “відмінно”. Найкращу влучність показав особовий склад 3-ї роти радіоперешкод. До речі, за підсумками командирського збору з командирами рот частини, що прошов у першій декаді лютого, саме командир цієї роти капітан Сергій Сокирко був визнаний кращим командиром підрозділу радіоелектронної боротьби.

– Найкращі результати у виконанні вправи навчальних стрільб №1 з автомату АК-74 показали старший лейтенант Назар Тацько, старший лейтенант Сергій Побережник, прапорщик Сергій Климчук, сержант Юрій Стельмах та солдат Андрій Корнюх, – підбив підсумки керівник стрільб, заступник командира частини майор Сергій Ганжа.

На Житомирщині відбувся польовий вихід окремого батальйону радіоелектронної боротьби. ФОТО

Вернуться назад