DataLife Engine > Влада > Житомирщина: Вищий спеціалізований суд України прийняв рішення по резонансній справі

Житомирщина: Вищий спеціалізований суд України прийняв рішення по резонансній справі


15.08. Разместил: yuriy
Житомирщина: Вищий спеціалізований суд України задовольнив касаційну скаргу прокуратури області стосовно виправдання чотирьох обвинувачених у тяжкому злочині

Сьогодні, 15 серпня, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ задовольнив касаційну скаргу прокуратури області на рішення апеляційного суду Житомирської області, яким винесено виправдувальний вирок чотирьом особам, обвинуваченим у вчиненні злочинів за ч. 4 ст. 152 (згвалтування п. п. 2, 9 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ вирок апеляційного суду скасовано та справу направлено на новий судовий розгляд.

Як повідомлялося раніше, апеляційний суд Житомирської області виніс виправдувальний вирок чотирьом особам, обвинуваченим у вчиненні особливо тяжких злочинів та звільнив їх з-під варти у залі суду.

Прокуратура області обстоювала позицію, яка полягала у тому, що до виправдання осіб судом неправильно застосовано кримінальний закон при вирішенні справи по суті, а тому не погодилась із рішенням суду і оскаржила його у Вищому спеціалізованому суді з розгляду кримінальних і цивільних справ України.
Окрім того, вказані особи вже засуджувалися апеляційним судом за вчинення зазначених злочинів, але за скаргами учасників процесу вирок скасовано Верховним Судом України, а справа направлялась на новий судовий розгляд.

Осіб обвинувачено у жорстокому зґвалтуванні та вбивстві малолітньої жительки Малина.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Вернуться назад