DataLife Engine > Влада > В Житомирі заступник голови ПФУ з губернатором області відкрили нове приміщення фонду

В Житомирі заступник голови ПФУ з губернатором області відкрили нове приміщення фонду


09.09. Разместил: yuriy
Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області суттєво поліпшило умови праці для своїх співробітників та умови обслуговування клієнтів. Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян отримало нове приміщення. Замість трьох кімнат відтепер має 14, загальною площею 424 квадратних метри.

Управління обслуговує понад 25 з половиною тисяч військових пенсіонерів та пенсіонерів інших силових структур з усієї Житомирщини. Як зауважив перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в області Василь Зайцев, цей переїзд дозволив «вільніше дихати» й іншим підрозділам:

"Ми покращили умови праці управління пенсійного забезпечення, управління по нарахуванню і виплаті пенсій, які знаходились на Черняхівського, 105, а також контрольно-ревізійного відділу, управління надходження доходів та юридичного відділу. Тобто, практично кожна служба Головного управління отримала, хоч незначне, але покращення умов праці"

В церемонії передачі приміщення брали участь голова облдержадміністрації Юрій Забела та перший заступник голови правління пенсійного фонду України Василь Кравчук.

Вернуться назад