DataLife Engine > Влада > Житомирському ТТУ потрібно близько 3 млн грн

Житомирському ТТУ потрібно близько 3 млн грн


10.09. Разместил: yuriy
На наступній сесії обласної ради має бути розглянуте питання фінансового стану Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Таке рішення винесли депутати обласної ради після звернення до них голови профкому зазначеного комунального підприємства. Суть прохання полягає в тому, щоб область допомогла ТТУ і виділила 3 мільйони гривень. Саме такої суми бракує для більш-менш нормального функціонування управління в цьому році.

"Колектив ТТУ розраховує на вашу допомогу у виділенні близько 3 мільйонів гривень до кінця 2009 року за рахунок перерозподілу державної субвенції або за рахунок перевиконання обласного бюджету".
В цьому році трамвайно-тролейбусне управління отримало з держбюджету субвенції понад 11 мільйонів гривень, а це менше половини від потреби, - поінформувала депутатів обласної ради Житомирський міський голова Віра Шелудченко. – А податків підприємство сплатило 15 мільйонів. Міський бюджет, - додала вона, - періодично виділяє кошти, щоб не допустити зупинки ТТУ. Але потрібна допомога області, - зазначила Віра Шелудченко.

Депутати запросили від керівника Житомира підготувати звіт про розподілення коштів – понад 39 мільйонів, які залишилися після перевиконання міського бюджету за 2008 рік. Отримавши на це позитивну відповідь, вирішили розглянути питання фінансової підтримки ТТУ на наступних сесіях обласної ради.

Вернуться назад