DataLife Engine > Влада > У Житомирі планують встановити новий рекорд доброти

У Житомирі планують встановити новий рекорд доброти


12.04. Разместил: yuriy
У Житомирі планують встановити новий рекорд доброти Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про підтримку Всесвітнього з'їзду молоді з подолання негативних явищ у світі, який відбудеться 28 квітня у Житомирі.

"Ми плануємо організувати тисячі молодих людей з різних країн світу, аби звернути увагу суспільства на негативні тенденції в суспільстві та сприяти їх вирішенню, крім того ми плануємо встановити новий рекорд доброти", - наголосив ініціатор проекту Богдан Купчинський.

Виконавчий комітет погодив низку заходів з організації З'їзду, зокрема стосовно проблематики прибирання території Гідропарку, роботу громадського транспорту в день дійства та інших.

Наразі вже зареєструвались 700 іноземців, крім того попереду реєстрація місцевої молоді. Організатори планують залучити до проекту окрім молоді, ще й представників уряду України та всесвітньо відомих артистів. У плані заходів передбачено, що окрім, власне З'їзду, відбудеться низка тренінгів у навчальних закладах міста для молоді на теми пов'язані з торгівлею зброї, тероризмом, насильством та наркоманії.

"Богдан Купчинський несе ідею, він лідер думок і люди довіряють йому. Тому я пропоную, щоб наступного року організатори звернули увагу на альтернативу тим я вищам з якими ми боремось. Люди повині чути про сім'ю, здоров'я, мир та інші позитивні речі, а то зараз ми робимо рекламу негативним тенденціям", - наголосив Руслан Годований, член виконавчого комітету.

На виконкомі організатори також відзвітували за використання коштів зібраних грошей на минулорічного рекорду. Тоді зібрали понад 200 тисяч гривень, які витратили на лікування онкохворих дітей та дітей з особливими потребами.

Вернуться назад