DataLife Engine > Влада > У Житомирі поліцейські вибороли першість у змаганнях з прикладної стрільби серед правоохоронних структур. ФОТО

27.04. Разместил: yuriy
26 квітня на базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися змагання з прикладної стрільби, участь в яких взяли 16 команд правоохоронних та рятувальних служб області. Переможці визначалися як у командних, так і особистих заліках.

Відтак за результатами набраних очок перше місце здобув співробітник УСБУ області Віталій Загер. Другим та третім стали працівники ГУНП Руслан Столярчук та Олександр Шевчук.

В першості серед жінок перемогу здобула слідча СУ ГУНП Валентина Коротких-Булавіна, друге місце – працівниця Овруцького відділення поліції Юлія Карпович, третє – за працівницею в/ч 2177 Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Юлією Левицькою.

У груповому підсумку турнірну таблицю очолила команда Головного управління Національної поліції в Житомирській області із загальною кількістю набраних очок 230. Срібними призерами стали команда в/ч 2177 Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а бронзу здобула збірна команда УСБУ області.
Переможці відзначені Грамотами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відповідних ступенів.

- Це вже третій чемпіонат, що проходить у рамках щорічної «Динаміади». Команди правоохороних відомств уже змагались з футболу, шахів та прикладної стрільби, - розповів начальник відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення Максим Каптенко. – Попереду боротьба за перемогу у волейболі, армреслінгу, легкоатлетичному кросі та рукопашному бої.

За результатами усіх семи чемпіонатів і визначиться переможець «Динаміади-2017».