«Житомирводоканал» потребує працівників

13.08 11:39    
КП "Житомирводоканал" має на сьогодні близько 50 вакансій: слюсарів аварійно-відбудовних робіт, електрогазозварників, водіїв, контролерів, машиністів насосних установок, буфетника, штукатура, а також кошторисника і заступника директора. За допомогою в їх укомплектуванні представники підприємства – менеджер з персоналу Світлана Тверетинова і речник Юлія Мальцева – звернулись до обласного центру зайнятості. Під час зустрічі за круглим столом з керівниками відділів організації надання послуг роботодавцям Світланою Карпович, організації профнавчання Аллою Загацькою та очільником відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості Людмилою Шевчук вони обговорювали можливості оперативного заповнення вільних робочих місць претендентами з числа безробітних та підготовки потрібних фахівців з урахуванням вимог підприємства.

С.Тверетинова повідомила, що у серпні підвищився рівень основної заробітної плати працівників водоканалу, можливі ще премії до 30%, надається повний соціальний пакет, на території підприємства працює їдальня, де вартість комплексного обіду вартує близько 20 грн. Запрошують до роботи кандидатів різного віку та статі, навіть без досвіду роботи, головне – бажання працювати. Навчання та стажування на займані посади проводиться безпосередньо на робочому місці.
«Житомирводоканал» потребує працівників

Найпотрібніші нині для підприємства слюсарі аварійно-відбудовних робіт. Складність з їх пошуком полягає в тому, що серед безробітних таких фахівців немає, а місцеві навчальні заклади не мають ліцензій на підготовку робітників за такою професією. Разом з тим, як повідомила А.Загацька, можливо організувати таке навчання на базі закладу, який готує слюсарів-ремонтників, і навіть скоригувати до 20% навчальних планів за потребою роботодавця. Окрім того, підприємство може провести індивідуальне навчання потенційних працівників, відібраних з числа безробітних, а служба зайнятості оплатить послуги наставника. «Мінус» такої форми підготовки – відсутність документа державного зразка про отримання кваліфікації, що є обов’язковим для професій з підвищеною небезпекою.

У дефіциті нині – й електрогазозварники. Майстри цієї справи можуть обирати для себе кращі пропозиції роботодавців, які заманюють їх високим рівнем оплати праці. За таким критерієм водоканалу важко конкурувати: його пропозиція для електрогазозварника від 4,5 тис. грн. не є достатньо привабливою на сьогодні. Як зазначила під час зустрічі Л.Шевчук, серед безробітних нині на обліку є такий фахівець, який мав на попередньому робочому місці близько 12 тис. грн. заробітку, тож втричі дешевша пропозиція його навряд чи зацікавить.

Фахівці служби зайнятості з метою пошуку претендентів запропонували представникам водоканалу широку інформаційну роботу серед відвідувачів, розповсюдження об’яв про роботу на доступних службі зайнятості каналах комунікації, як зовнішніх, так і електронних, організацію ярмарків вакансій у центрах зайнятості, вуличне інформування під час традиційних виїзних акцій та організацію професійного навчання відібраних кандидатів на працевлаштування з числа безробітних.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:37
Львовские полицейские установили личность злоумышленник ...
Вчора 19:16
«Вода для майбутнього» - відкритий діалог державних слу ...
Вчора 19:13
На Закарпатье будут судить пограничника, уличенного на ...
Вчора 19:13
На Винничине благодаря прокуратуре государству возвраще ...
Вчора 18:59
Винница: спасатели ликвидировали пожар на территории од ...
Вчора 19:42
На Харьковщине прокуратура задержали главного архитекто ...
Вчора 19:14
Експерти Чернігівщини прийняли до опрацювання більше 3 ...
Вчора 19:04
Пологи в Україні буде оплачувати держава
Вчора 18:56
Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейни ...
Вчора 18:51
Продвижение сайтов позволяет существенно оптимизировать ...
Вчора 22:56
Під Житомиром виявили вантажівку з деревиною невідомого ...
22 березня 11:14
Моторошна трагедія: На Житомирщині - подвійне вбивство ...
21 березня 23:16
Під Житомиром іноземець влаштував дебош в готелі
21 березня 15:57
На Житомирщині СБУ вилучила понад три тонни бурштину-си ...
21 березня 10:30
У Житомирі зі шкільного майданчика поцупили спортивний ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення