«Житомирводоканал» потребує працівників
13.08 11:39    
КП "Житомирводоканал" має на сьогодні близько 50 вакансій: слюсарів аварійно-відбудовних робіт, електрогазозварників, водіїв, контролерів, машиністів насосних установок, буфетника, штукатура, а також кошторисника і заступника директора. За допомогою в їх укомплектуванні представники підприємства – менеджер з персоналу Світлана Тверетинова і речник Юлія Мальцева – звернулись до обласного центру зайнятості. Під час зустрічі за круглим столом з керівниками відділів організації надання послуг роботодавцям Світланою Карпович, організації профнавчання Аллою Загацькою та очільником відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості Людмилою Шевчук вони обговорювали можливості оперативного заповнення вільних робочих місць претендентами з числа безробітних та підготовки потрібних фахівців з урахуванням вимог підприємства.

С.Тверетинова повідомила, що у серпні підвищився рівень основної заробітної плати працівників водоканалу, можливі ще премії до 30%, надається повний соціальний пакет, на території підприємства працює їдальня, де вартість комплексного обіду вартує близько 20 грн. Запрошують до роботи кандидатів різного віку та статі, навіть без досвіду роботи, головне – бажання працювати. Навчання та стажування на займані посади проводиться безпосередньо на робочому місці.
«Житомирводоканал» потребує працівників

Найпотрібніші нині для підприємства слюсарі аварійно-відбудовних робіт. Складність з їх пошуком полягає в тому, що серед безробітних таких фахівців немає, а місцеві навчальні заклади не мають ліцензій на підготовку робітників за такою професією. Разом з тим, як повідомила А.Загацька, можливо організувати таке навчання на базі закладу, який готує слюсарів-ремонтників, і навіть скоригувати до 20% навчальних планів за потребою роботодавця. Окрім того, підприємство може провести індивідуальне навчання потенційних працівників, відібраних з числа безробітних, а служба зайнятості оплатить послуги наставника. «Мінус» такої форми підготовки – відсутність документа державного зразка про отримання кваліфікації, що є обов’язковим для професій з підвищеною небезпекою.

У дефіциті нині – й електрогазозварники. Майстри цієї справи можуть обирати для себе кращі пропозиції роботодавців, які заманюють їх високим рівнем оплати праці. За таким критерієм водоканалу важко конкурувати: його пропозиція для електрогазозварника від 4,5 тис. грн. не є достатньо привабливою на сьогодні. Як зазначила під час зустрічі Л.Шевчук, серед безробітних нині на обліку є такий фахівець, який мав на попередньому робочому місці близько 12 тис. грн. заробітку, тож втричі дешевша пропозиція його навряд чи зацікавить.

Фахівці служби зайнятості з метою пошуку претендентів запропонували представникам водоканалу широку інформаційну роботу серед відвідувачів, розповсюдження об’яв про роботу на доступних службі зайнятості каналах комунікації, як зовнішніх, так і електронних, організацію ярмарків вакансій у центрах зайнятості, вуличне інформування під час традиційних виїзних акцій та організацію професійного навчання відібраних кандидатів на працевлаштування з числа безробітних.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 13:12
Правоохранители Хмельницкой области прекратили деятельн ...
Сьогодні 12:32
На Киевщине мужчина убил своего односельчанина, а его т ...
Сьогодні 12:15
В Киеве погибла женщина, которая курила в постеле
Сьогодні 11:14
Полтавская область: спасатели ликвидировали пожар в час ...
Сьогодні 10:34
Черниговская область: в течение прошлых выходных во вре ...
Сьогодні 14:36
Посол ЄС пообіцяв донести позицію України щодо мовної с ...
Сьогодні 13:54
На взятке задержан замначальника Тячевского отдела поли ...
Сьогодні 13:49
В Донецкой области будут судить сельского председателя, ...
Сьогодні 13:44
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії ...
Сьогодні 13:32
Интерьер: От обустройства личного пространства – до ком ...
Вчора 23:14
Жахлива трагеді: У Житомирі на пожежі виявили тіла двох ...
12 жовтня 23:49
Трагедія у Житомирі - під час ліквідації пожежі вогнебо ...
11 жовтня 23:11
Під Житомиром зникла жінка, яка пішла до лісу за грибам ...
10 жовтня 23:03
В Киеве житомирянин угнал элитный внедорожник. ФОТО
07 жовтня 19:54
На Житомирщині виявили масштабне звалище львівського см ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення