Житомирська молодь провела фестиваль "Ми обираємо майбутнє"

Житомирська молодь провела фестиваль "Ми обираємо майбутнє"

22.04 15:15    
Молодь Житомира бореться за здоровий спосіб життя. В міському палаці культури відбувається другий етап фестивалю інтерактивних театрів "Ми обираємо майбутнє". Основна мета якого - підвищення рівня інформованості молоді про шкоду паління, алкоголізму, наркоманії, небезпеки захворювань на СНІД та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

На сьогодні ні в кого не викликає подиву людина, яка йде по вулиці із запаленою цигаркою в руках або молодий тато чи мама, які палять іноді просто в присутності своїх малолітніх дітей. Саме такі перехожі стали цільовою групою для учнів та студентів Житомира, які звернули свою увагу на вирішення проблеми тютюнопаління. Відтак під особливим "прицілом" волонтерів була молодь та молоді батьки, яким школярі нагадували про те, як негативно впливає паління на здоров’я людини.

Юлія, учасниця фестивалю: "Ця проблема для нас зараз дуже актуальна тому що зараз практично не має молоді, яка не має шкідливих звичок. На вулицях нашого міста можна побачити молодих людей, які палять, розпивають спиртні напої і це дуже нас тривожить".
Сергій, учасник фестивалю: "Я також хочу додати, що як тільки ми дізналися про цей конкурс зразу ми відкликнулися на цю пропозицію, вирішили виступити і донести свою думку, своє бачення цієї проблеми. Це є дуже актуальна проблема в нашому суспільстві."

Учасники заходу вправно доносили до глядача зло денні проблеми, і головне те, що робитимуть це вони і надалі, не лише сьогодні на сцені, але й в своєму повсякденному житті.

Ольга Юрченко, директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді: "Головне завдання цього фестивалю – це формування позитивного світогляду в наших дітей, у нашої молоді. Це впровадження і профілактика здорового способу життя, профілактика негативних явищ. Звичайно ми дорослі бачимо цю проблему з свого боку із життєвого досвіду, як цю проблему бачать наші діти, наша молодь і які шляхи вирішення даної проблеми сьогодні вони демонструють на нашій сцені в нашому міському палаці культури."

Здоров’я – це найбільше та неоціненне людське багатство, яке подароване природою, і головна мета кожного - зуміти його зберегти. Нажаль сучасна молодь не завжди оцінює це, і разом з екологічними проблемами, руйнує його самотужки: беручи до рук цигарку, захоплюючись випивкою, а ще гірше – наркотиками. Відтак залишається сподіватися, що ініціатива школярів матиме реальний соціальний ефект та видимі результати, а думка дітей буде почутою дорослими.RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення