На Житомирщині зібрано 132 тисячі гривень для дітей з вадами здоров'я

На Житомирщині зібрано 132 тисячі гривень для дітей з вадами здоров'я

06.05 09:59    
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в прес-службі "Українська платформа", 132 тисяч гривень, зібрані в ході благодійного телерадіомарафону «Відкрий своє серце дітям», будуть спрямовані на підтримку обдарованих дітей Житомирщини із вадами здоров’я.

«Відкрий своє серце дітям» - це гасло, під яким ось вже третій рік поспіль на Житомирщині проходить благодійний телерадіомарафон. Дата проведення цьогорічного телерадіомарафону - 29 квітня.

Ідея будь-якої благодійної акції – зібрати кошти і спрямувати їх на допомогу тим, хто цього потребує. Організатори благодійного телерадомарафону «Відкрий своє серце дітям» ставлять собі за мету - допомогти талановитим дітям із вадами здоров’я і зробити так, аби діти відчувати себе потрібними нашому суспільству.

Ідея телерадіомарафону належить голові політичної партії «Українська платформа» народному депутату України Павлу Жебрівському. Ось вже три роки від патронує проведення благодійної акції і першим показує приклад меценатам. Щоразу від Павла Івановича на благодійний рахунок надходить по 50 тисяч гривень. І щоразу знаходяться десятки охочих підтримати обдарованих дітей. В ході цьогорічного телерадіомарафону всього за три з половиною години було зібрано 132 тисячі гривень. До збору коштів долучилися десятки підприємств, установ та організацій, і не лише з Житомира. Свої внески зробили й представники владних структур, зокрема Бердичівської міської ради та Житомирської облдержадміністрації. Були й такі, хто, здавши по кілька тисяч гривень, побажав залишитися невідомим. «Я вдячний всім небайдужим до дитячої долі і чужої біди», - щиро висловив подяку Павло Жебрівський і додав, що всі кошти, які надійшли на рахунок Благодійного фонду «Благодар», будуть спрямовані на підтримку обдарованих дітей області із вадами здоров’я. І перші 15 тисяч були адресно передані прямо під час телерадіомарафону. Сертифікати по 5 тисяч гривень отримали Іван Мидловець із села Кам’янка Олевського району на післяопераційну реабілітацію, і дві житомирянки Владислава Морозова та Ольга Янович – на лікування в міжнародному реабілітаційному центрі «Еліта» в місті Трускавці.

Іншою формою збору коштів для адресної допомоги, яка була запроваджена організаторами благодійної акції «Відкрий своє серце дітям», став аукціон творчих робіт дітей із вадами здоров’я. Під час нього було продано 11 різних дитячих поробок на загальну суму близько двох тисяч гривень, і ці гроші одразу передані авторам робіт.

В той час, як впродовж телерадіомарафону на благодійний рахунок надходили кошти, в концертній студії телецентру тривало справжнє дитяче свято. В ньому взяли участь майже тисяча талановитих дітей із вадами здоров’я з усіх загальноосвітніх шкіл Житомира та з різних навчальних закладів, інтернатів, творчих та мистецьких студій більшості районів області. А на сцені перед своїми однолітками виступали колективи з Березівської школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом, Житомирської спецшколи-інтернату для глухих дітей, Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту і церебральними паралічами, Житомирського будинку культури УТОГ, підліткового клубу «Дружба» міського культурно-спортивного центру Житомирської міськради, ансамбль «Сузір’я» Житомирського вищого професійно-технічного училища-інтернату, зразкова циркова студії «Жанр» із Бердичева, середня група хору зразкової студії «Струмочок» із Житомира, студентка Житомирського училища культури та мистецтв імені Івана Огієнка Ганна Смирнова.

Благодійний телерадіомарафон «Відкрий своє серце дітям» впродовж трьох з половиною годин транслювався на телеканалі «Житомир» та в ефірі радіостанції «Житомирська хвиля».

ДОВІДКА:

Понад 300 тисяч гривень зібрано в ході проведення двох попередніх благодійних телерадіомарафонів «Відкрий своє серце дітям» 2007-2008 років. З них понад 50 тисяч гривень були спрямовані на лікування важкохворих дітей. Також за рахунок благодійних внесків закуплено медикаменти, комп’ютерну, побутову, аудіо-відео техніку, меблі для шкільних та дошкільних навчальних закладів області. Кошти виділялися на ремонт приміщень дитячого садочку в Народицькому та гімназії в Черняхівському районах, добудову спортзали в гімназії Червоноармійського району, заміну вікон в одній зі шкіл Олевщини, придбання бойлерів для підігріву води, пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки більш ніж для 20 дитячих садочків області.

Також завдяки небайдужості людей, які брали участь в двох попередніх благодійних телерадіомарафонах «Відкрий своє серце дітям», з’явилася можливість придбати набори іграшок для дитячих садочків та енциклопедичні видання і художню літературу для загальноосвітніх закладів.

Адресну допомогу було надано родині Олійник з села Рихальського Ємільчинського району. Для вісьмох дітей цієї сім’ї закуплено шкільну та спортивну форму, взуття, шкільне приладдя, ранці.

Значну фінансову підтримку на чисельних Всеукраїнських фестивалях й конкурсах отримали дитячі творчі колективи Житомирщини.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення