На Житомирщині молодь створила "Народний Альянс Молоді"

На Житомирщині молодь створила "Народний Альянс Молоді"

14.04 16:55    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, у молодіжному житті області ще одна подія. Активні і не байдужі молоді люди створили громадську організацію "Народний Альянс Молоді". Таке громадське об`єднання не політичне, акценти в роботі ставитимуть на розбудову громадянського суспільства, захист прав та інтересів активної молоді. Окремі напрямки діяльності стосуватимуться відродженню культурних цінностей. Проте на разі, більш активна робота розпочалася на всеукраїнському рівні. А у Житомирі на разі, відбулася установча конференція.

Нова молодіжна сила об`єднала молодь з усіх куточків Житомирщини, які займають активну позицію, і прагнуть змінити життя на краще. Варто зазначити, що у значної частини молоді вже є досвід – дещо раніше вони були об`єднані в іншу молодіжну силу, щоправда з політичними симпатіями. Ідею проведення установчої конференції підтримав і народний депутат України Микола Рудченко. Щоправда об`єктивно і подекуди критично.

Микола Рудченко, народний депутат України: "Наша молодь зачекалася того, чого вона хотіла. Але хочу сказати, що вона сама деякою мірою і винна. Давайте подивимося, коли йдемо до урн кидати бюлетень за наше майбуття. Йдуть старенькі, йдуть люди середнього віку. А молодь, яка потім хоче, щоби все було. За своє майбуття треба поборотися. І от сьогодні створення нашої організації. Я переконаний, що на Житомирщині молодь буде йти на вибори і обирати своє майбуття".
Ніякої політизації не буде – переконує голова всеукраїнської організації "Народний Альянс Молоді" Ружена Волянська. І додає – народний альянс молоді – не політичний проект.

Ружена Волянська, голова Всеукраїнської громадської організації "Народний Альянс Молоді" : ”На превеликий жаль, по всій Україні громадських організацій є дуже велика кількість. Але переважно це – політ технології великих політичних партій. Наша громадська організація створена не напередодні виборів, наскільки створюються чимало громадських організацій і розпочинають свою діяльність. А наша громадська організація "Народний Альянс Молоді" працює для того, щоби об`єднувати молодих, активних, амбітних людей навколо дотримання своїх прав і виконання своїх обов`язків”.

На обласному рівні вже говорять про стратегію та шляхи реалізації поставлених завдань.
Олена Станишівська, голова обласної молодіжної громадської організації "Народний Альянс Молоді": "Нам в першу чергу молодь треба переконати, що все в її руках, що вона може все змінити".

На разі активісти громадської організації розробляють план заходів та дій суто в області.А вже незабаром приєднаються до реалізації декількох всеукраїнських проектів.
(На фото - Ружена Волянська, голова Всеукраїнської громадської організації "Народний Альянс Молоді")RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення