Житомирські спортсмени стали призерами Кубку світу з карате

16.04 23:30
Житомирські спортсмени, 8-9 квітня, взяли участь у Кубку світу з карате «Harasuto World Cup», що відбувся у Польщі. Участь у змаганнях взяли понад 1000 спортсменів із 77-ми спортивних клубів та 13-ти країн світу. Місто Житомир представили 10 спортсменів від Спортивного центру «ДОДЗЕ».

«Клуб «ДОДЗЕ» увійшов в десятку та зайняв дев’яте загальнокомандне місце. З десяти спортсменів – сім завоювали нагороди. Загалом з турніру ми привезли вісім медалей, з яких шість бронзових та дві срібних» - розповідає керівник клубу «ДОДЗЕ» Анна Яцкова.

Також у турнірі прийняв участь спортсмен, який представляє пара-карате – карате для людей з інвалідністю.

«Данило Зелінський здійснив показовий виступ в програмі Спортсмени на інвалідних візках», - додає Анна Яцкова.

Перед Кубком світу з карате, управління у справах сім’ї, молоді та спорту організувало для вихованців спортивного центру навчально-тренувальний збір.
«З метою підтримки розвитку карате у місті Житомирі для Спортивного центру «ДОДЗЕ» був проведений навчально-тренувальний збір за рахунок міського бюджету. Такі збори проводяться неодноразово, а за необхідності підготовки до офіційних змагань: чемпіонатів області, України та міжнародних турнірів», - зауважив начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Віктор Малюта.

Представники Спортивного центру «ДОДЗЕ» вже готуються до наступних змагань - всеукраїнського турніру з карате у Чернівцях, що відбудеться 22 квітня.
Призери Кубку світу з карате «Harasuto World Cup»