DataLife Engine > Життя > «Житомирводоканал» потребує працівників

«Житомирводоканал» потребує працівників


13.08. Разместил: yuriy
КП "Житомирводоканал" має на сьогодні близько 50 вакансій: слюсарів аварійно-відбудовних робіт, електрогазозварників, водіїв, контролерів, машиністів насосних установок, буфетника, штукатура, а також кошторисника і заступника директора. За допомогою в їх укомплектуванні представники підприємства – менеджер з персоналу Світлана Тверетинова і речник Юлія Мальцева – звернулись до обласного центру зайнятості. Під час зустрічі за круглим столом з керівниками відділів організації надання послуг роботодавцям Світланою Карпович, організації профнавчання Аллою Загацькою та очільником відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості Людмилою Шевчук вони обговорювали можливості оперативного заповнення вільних робочих місць претендентами з числа безробітних та підготовки потрібних фахівців з урахуванням вимог підприємства.

С.Тверетинова повідомила, що у серпні підвищився рівень основної заробітної плати працівників водоканалу, можливі ще премії до 30%, надається повний соціальний пакет, на території підприємства працює їдальня, де вартість комплексного обіду вартує близько 20 грн. Запрошують до роботи кандидатів різного віку та статі, навіть без досвіду роботи, головне – бажання працювати. Навчання та стажування на займані посади проводиться безпосередньо на робочому місці.
«Житомирводоканал» потребує працівників

Найпотрібніші нині для підприємства слюсарі аварійно-відбудовних робіт. Складність з їх пошуком полягає в тому, що серед безробітних таких фахівців немає, а місцеві навчальні заклади не мають ліцензій на підготовку робітників за такою професією. Разом з тим, як повідомила А.Загацька, можливо організувати таке навчання на базі закладу, який готує слюсарів-ремонтників, і навіть скоригувати до 20% навчальних планів за потребою роботодавця. Окрім того, підприємство може провести індивідуальне навчання потенційних працівників, відібраних з числа безробітних, а служба зайнятості оплатить послуги наставника. «Мінус» такої форми підготовки – відсутність документа державного зразка про отримання кваліфікації, що є обов’язковим для професій з підвищеною небезпекою.

У дефіциті нині – й електрогазозварники. Майстри цієї справи можуть обирати для себе кращі пропозиції роботодавців, які заманюють їх високим рівнем оплати праці. За таким критерієм водоканалу важко конкурувати: його пропозиція для електрогазозварника від 4,5 тис. грн. не є достатньо привабливою на сьогодні. Як зазначила під час зустрічі Л.Шевчук, серед безробітних нині на обліку є такий фахівець, який мав на попередньому робочому місці близько 12 тис. грн. заробітку, тож втричі дешевша пропозиція його навряд чи зацікавить.

Фахівці служби зайнятості з метою пошуку претендентів запропонували представникам водоканалу широку інформаційну роботу серед відвідувачів, розповсюдження об’яв про роботу на доступних службі зайнятості каналах комунікації, як зовнішніх, так і електронних, організацію ярмарків вакансій у центрах зайнятості, вуличне інформування під час традиційних виїзних акцій та організацію професійного навчання відібраних кандидатів на працевлаштування з числа безробітних.

Вернуться назад