DataLife Engine > Життя > Житомир – це серце оборони України

Житомир – це серце оборони України


06.12. Разместил: yuriy
Житомир – це серце оборони України

Збройні сили України — продовжують захищати суверенітет, територіальну цілісності і недоторканності. Наші захисники стримують збройну агресію проти України та дають їй відсіч.

Наші військові виконують найпочеснішу місію – оберігають мир та спокій громадян.

Сьогодні житомиряни зі зброєю в руках та відвагою у серцях стоять на захисті нашої Батьківщини. Указом Президента України шістьом військовослужбовцям житомирянам присвоєно почесне звання Герой України: Заброцький Михайло Віталійович, Петраківський Олександр Петрович, Герасименко Ігор Леонідович, Порхун Олександр Володимирович, Ковальчук Андрій Трохимович, Сенюк Тарас Михайлович (посмертно).

З болем у серці згадуємо наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи незалежність України та наше життя.

Житомир – це серце оборони України.

За три з половиною роки збройного протистояння з російським агресором наші військові зберегли свободу нашої держави та зараз міцно тримають оборону на Сході України. Ми з гордість згадуємо бойовий марш десантників 95 окремої дисантно-штурмової бригади протяжністю 470 км в районі Ізвариного (Луганська обл.), звільнення Савур-Могили, населених пунктів Степанівка та Маринівка, бій за Лисичанськ. За думкою експертів, житомирська 95 бригада – «найкраща бригада такого типу в світі».

Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова – центр підготовки висококваліфікованих фахівців у галузях радіотехніки, системної інженерії, інформаційної та кібернетичної безпеки. Високотехнологічні розробки військового інституту ефективно застосовуються під час бойових дій на Сході України.

З Днем Збройних Сил!
Ви справжні герої, і завдяки вам перемога буде за Україною.
Слава Україні!

Вернуться назад