DataLife Engine > Життя > Як народжуються книголюби

Як народжуються книголюби


31.07. Разместил: yuriy
Розпочалась четверта зміна дитячого денного «Табору книголюбів» організованого при Житомирській Центральній міській бібліотеці ім.В.Земляка, яка прийняла цього разу 39 своїх маленьких користувача. Всього у таборі з часу його відкриття у червні нинішнього року перебувало 120 дітей.
Як народжуються книголюби

Це перший в Україні серйозний досвід організації дитячого дозвілля працівниками бібліотек, коли відповідальність за літній відпочинок дітей взяли на себе бібліотекарі. Тож зрозумілим є те, що чільне місце в організації діяльності табору відводиться книгам і залученню дітей до чарівної магії читання, яке здатне позитивно вплинути на психологічну й емоційну безпеку дитини на відміну від неконтрольованих інтернет-мереж. Бібліотекарі й педагоги табору пропонують дітям і їх батькам нестандартні творчі рішення, як зробити читання для дітей цікавим і бажаним. Цьому сприятиме участь дітей у літературно-ігровому Практикумі “Як приборкати Книжкозавра”, створеному благодійним фондом фундації «Дарини Жолдак».

Ідея творчої активності, яка робить світ яскравішим, стала визначною в організації роботи табору. Дітям тут дають широку можливість проявити свою індивідуальність, беручи участь у художніх майстернях, танцювальних класах, у тренуваннях з шахів та інших видів спорту. Тут вибудовується доброзичливий діалог з дитиною, розвиток і інтереси якої ставляться в центр усієї діяльності табору.
Як народжуються книголюби

Як народжуються книголюби

Як народжуються книголюби

Як народжуються книголюби

Вернуться назад