DataLife Engine > Життя > ЖНАЕУ запрошує на День знань та посвяту першокурсників

ЖНАЕУ запрошує на День знань та посвяту першокурсників


02.09. Разместил: yuriy
На території літнього театру «Ракушка» у парку культури та відпочинку ім.Ю.Гагаріна 3 вересня з 10 години проходитимуть урочисті заходи з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Житомирського національного агроекологічного університету.

З нагоди свята на гостей, серед яких студенти та їх батьки, керівництво та викладачі ЖНАЕУ, представники влади, підприємці, чекають виступи духового оркестру та ансамблю барабанщиць, творчих колективів ЖНАЕУ та міста, ін.

Крім цього, о 9.30 студенти та колектив ЖНАЕУ пройдуть святковою колоною із символікою навчального закладу від Бульвару до «Ракушки».

Нагадаємо, що наразі біля Житомирського національного агроекологічного університету триває облаштування «Екоскверу», відкриття якого заплановано у вересні.
«Створення цього екоскверу розглядається як інструмент облаштування та озеленення міста, використання його як місця для соціальної активності (проведення майстер-класів, зустрічей, обговорень), популяризації ідей розвитку альтернативної енергетики, – пояснює ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, автор проекту «Екосквер» у рамках Бюджету участі. – Жителі та гості міста, студенти, мами з візочками і дітлахами та всі охочі зможуть відпочивати у нашому екосквері, який розташується в центральній частині Житомира. Буде встановлена альтанка, сонячний фотомодуль, передбачається Wi-Fi зона, покриття газону та озеленення території».

Вернуться назад