DataLife Engine > Життя > На Житомирщині незаконно утримували ведмедя в неволі!

На Житомирщині незаконно утримували ведмедя в неволі!


03.03. Разместил: yuriy
До Державної екологічної інспекції в Житомирській області надійшло повідомлення від мешканця м. Києва про те, що в с. Майстрів Новоград-Волинського району Житомирської області на території готельно-ресторанного комплексу «Тополя» в неволі утримують дику тварину - ведмедя.

Як стало відомо Інтернет-порталу "Рупор Житомира", 19 лютого 2009 року під час проведення перевірки готельно-ресторанного комплексу «Тополя» на внутрішньому дворі було виявлено металеву клітку розміром 8 на 4 м з прибудовою для утримання тварини 2 на 1,5 м, в якій знаходився ведмідь – самець віком близько 3-х років. Беручи до уваги те, що у керівництва ТОВ «Тополя» не було дозволу Управління охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на утримання в неволі дикої тварини та відповідних документів, що посвідчують право власності на тварину, директора ТОВ «Тополя» притягнуто до адміністративної відповідальності.

За повідомленням прес-служби Міністерства охорони навколишнього природного середовища, інспекцією на ім’я директора ТОВ «Тополя» підготовлено відповідний припис. В подальшому, в разі невиконання припису екологічною інспекцією буде вжито заходів щодо вилучення дикої тварини.

Вернуться назад