DataLife Engine > Життя > У Житомирі комунальний автобус збив жінку на пішоходному переході

У Житомирі комунальний автобус збив жінку на пішоходному переході


05.01. Разместил: yuriy
Сьогодні на превеликий жаль сталася дорожньо - транспортна пригода з потерпілою за участтю транспортного засобу КП ЖТТУ.

Про це повідомляє Роман Мусійчук.

"Близько 12 години дня, біля зупинки Баба Іра, водій комунального автобусу МАЗ 206086 АА 1674 ТН, допустив наїзд на пішохода, жінку 1946 р.н, яка розпочала рух по регульованому пішоходному переході. Внаслідок чого жінку було ушпиталено до ліківального закладу з травмою голови.

Безперечно, всі ми ходимо під Богом, тому ніхто не застрахований від подібних ситуацій, але все таки, водій повинен передбачити будь - яку дорожню обстановку, тим паче водій автобуса, який перевозить пасажирів та фактично відповідає за їх життя. А коли водій ще й грубо порушує правила дорожнього руху, які призводять до таких наслідків, то це не той еталон водія пасажирського транспорту, який повинен працювати у сфері наданні послуг з пасажирських перевезень. Та й такому водію немає виправдання!

Звісно, я керівник цього структурного підрозділу, я теж несу відповідальність за будь - які дії своїх водіїв, є випадки коли я за них горою буду стояти, але і інша сторона медалі, прикро те, що знаючи що водій винен, він починає розказувати та доводити протилежне.

Бажаю потерпілій скорішого одужання, для себе висновки зробив. Прошу житомирян, якщо ви стали свідком, або бачите що водій комунального автобусу порушує правила дорожнього руху - повідомляйте ( 0635660627), не будьте байдужими. Безпека перевезень - це саме головне! А водіям, які хочуть нехтувати правилами дорожнього руху, не місце на комунальному підприємстві", - йдеться у повідомленні.
У Житомирі комунальний автобус збив жінку на пішоходному переході

Вернуться назад