DataLife Engine > Життя > Поліція Житомирщини висловлює співчуття родині померлого поліцейського Олександра Стельмащука

Поліція Житомирщини висловлює співчуття родині померлого поліцейського Олександра Стельмащука


11.04. Разместил: yuriy
Уночі 10 квітня не стало 41-річного Олександра Миколайовича Стельмащука, старшого інспектора-чергового відділу оперативного реагування Управління КОРД. Чоловік помер унаслідок раптової хвороби. Поліцейські висловлюють співчуття родині та схиляють голови у скорботі за колегою, який пішов у вічність.

Олександр Стельмащук понад 19 років віддав службі в органах внутрішніх справ. Розпочинав роботу патрульним в Окремому батальйоні патрульно-постової служби міліції у м. Житомирі. Згодом працював заступником командира взводу та інспектором-черговим підрозділу, пізніше – на аналогічній посаді Житомирського міського відділу. З 2016 року перейшов на службу до Управління Корпусу оперативно-раптової дії.

Олександр завжди був принциповим та уважним, не залишався осторонь від проблем людей. Користувався повагою та авторитетом серед колег, був надійним товаришем.

Увечері 9 квітня Олександр був терміново госпіталізований через раптове погіршення самопочуття. 10 квітня, не зважаючи на проведене оперативне втручання та усі зусилля медиків, чоловік помер, не приходячи до свідомості. Овдовіла 37-річна дружина, без батька лишився 15-річний син.

Керівництво Головного управління Національної поліції в Житомирській області та весь особовий склад висловлює співчуття родині померлого та сумує за колегою та товаришем.

ГУНП в Житомирській області

Вернуться назад