DataLife Engine > Життя > Житомир прийматиме Національний форум «Корольов. Космос. Житомир»

Житомир прийматиме Національний форум «Корольов. Космос. Житомир»


06.05. Разместил: yuriy
Житомир прийматиме Національний форум «Корольов. Космос. Житомир»

У Житомирі 1 червня відбудеться Національний форум «Корольов. Космос. Житомир», організаторами якого є музей космонавтики ім. С.П. Корольова, Житомирський національний агроекологічний університет, Державне космічне агентство України, Національний центр управління та випробувань космічних засобів тощо.

Метою заходу є об’єднання зусиль суспільства задля підвищення ефективності використання космічного потенціалу України для розв’язання актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового, освітнього, національно-патріотичного та культурного розвитку суспільства; привернення уваги молоді до вивчення космосу, залучення її до космічних досліджень, популяризація в суспільстві знань про космос і космічні технології та можливості їх практичного застосування у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Основні завдання Форуму - стимулювання інтересу широкої громадськості до питань космосу і космічних технологій, розширення для громадян України доступу до сучасних інформаційних технологій; представлення підприємств, установ, організацій, закладів освіти, які працюють в космічній сфері України, та налагодження зв’язків між ними; обговорення актуальних проблем та сучасних тенденцій розвитку космічних технологій.

У рамках форуму передбачається тематична виставка «Людина і космос» та дискусійна платформа «Міжвідомча взаємодія з питань провадження космічної діяльності в Україні».

Урочисте відкриття Форуму відбудеться 1 червня о 10 годині у Житомирському музей космонавтики ім. С.П.Корольова, а наукові обговорення триватимуть на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

Організатори Форуму запрошують підприємства, установи, організації або заклади освіти, які працюють або готують спеціалістів для космічної галузі, та яких цікавлять актуальні проблеми та сучасні тенденції розвитку космічних технологій, взяти участь у заході.

Реєстрація на сайті Форуму - http://space.znau.edu.ua

Вернуться назад