DataLife Engine > Життя > Як СБУ "приймає" від житомирян сигнал про корупцію

Як СБУ "приймає" від житомирян сигнал про корупцію


30.04. Разместил: yuriy
Для прийому звернень громадян про факти корупції і недоброчесності представників органів державної влади та місцевого самоврядування Управління Служби безпеки України в Житомирській області додатково повідомляє про роботу громадських приймалень в усіх районних центрах регіону.

Інформацію про місцезнаходження і графіки роботи районних громадських приймалень УСБУ можна дізнатися за телефоном (0412) 37-21-52 або ж у місцевих засобах масової інформації.

В Бердичеві, Коростені, Коростишеві, Малині, Новограді-Волинському та Овручі громадські приймальні працюють тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) з 10.00 до 16.00. В інших районних центрах – один раз на тиждень з 10.00 до 13.00.

Прийом громадян здійснюється без попереднього запису. Громадяни, які звертаються до приймальні, при собі повинні мати паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Крім того, з усіх питань, які законодавством віднесено до компетенції Служби безпеки України, мешканці Житомира та області можуть, як і раніше,

області, яка знаходиться в м.Житомирі по вул.Фещенка-Чопівського, 7, або за телефонами довіри УСБУ (0412) 37-21-52 і 40-51-42.

Усі звернення будуть обов’язково передані до відповідних підрозділів Управління для додаткової перевірки та прийняття правових рішень відповідно до чинного законодавства України.

Конфіденційність звернень гарантовано.

за матеріалами
Прес-групи УСБ України
в Житомирській області

Вернуться назад