DataLife Engine > Життя > На Житомирщині вигоріло близько 550 га Поліського природного заповідника

На Житомирщині вигоріло близько 550 га Поліського природного заповідника


02.05. Разместил: irina
Як повідомляє прес-служба Головного управління МНС в Житомирській області, локалізовано лісову пожежу на території Поліського природного заповідника, що біля с. Копище Олевського району.

29 квітня о 12.50 по лінії «101» до Головного управління МНС в Житомирській області надійшло повідомлення про пожежу верхового лісу на території Поліського природного заповідника.

До місця пожежі прибула оперативна група Головного управління, яка визначила, що горить ліс на території шести кварталів Копищанського лісництва, місцями пожежа переходить у верхову. Загальна площа, охоплена вогнем – 300 гектарів. Унаслідок сухої погоди та поривчатого вітру до 20.00год. пожежа набула подальшого розповсюдження та досягла площі близько 550 гектарів низового та верхового лісу. Було прийнято рішення пустити зустрічний вогонь – це один із способів боротьби з лісовими пожежами, що набули великого розмаху.

О 23:00 підрозділами Державної пожежної охорони МНС, працівниками і технікою лісництва, місцевим населенням пожежа була локалізована. Її причина та розмір матеріальних збитків установлюються. Станом на 07:00 30-го квітня нові осередки горіння не виявлені. Зранку 30 квітня силами підрозділів МНС Житомирського та Рівненського МНС, лісників та місцевого населення проводиться гасіння пожежі з боку населеного пункту Майдан Копищанський.

З метою недопущення розповсюдження вогню організовано цілодобове спостереження та проливання окремих місць лісового настилу. На ліквідації пожежі задіяні 169 чоловік і 25 одиниць техніки, у тому числі вертоліт Мі-8 МНС.

На місці працює опергрупа Головного облуправління МНС.


Вернуться назад