DataLife Engine > Життя > В Житомирі для студентів каплицю будують!

В Житомирі для студентів каплицю будують!


03.03. Разместил: yuriy
Духовні потреби не менш важливі за потреби інтелектуального розвитку – переконані викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету. Тому на території навчального закладу будують каплицю.

Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», за ініціативою ректора та членів трудового колективу університету і вирішили побудувати каплицю. Спонсори та меценати виділили кошти на таку благодійну справу.

Іван Мартинчук – голова профкому ЖНАУ: - "сьогодні наша капличка є носієм тієї духовності , ідеї для молоді, для студентства нашого університету, та й для всіх студентів нашого міста, які захочуть зайти сюди і звернутися до вищої сили, до нашого Бога, щоб попросити помочі, комусь і залік здати. Комусь і екзамен".

За повідомленням Офіційного сайту обласної державної телерадіокомпанії, поки що нова каплиця повноцінно не функціонує. Ще чимало роботи треба зробити, втім хрест на споруді вже освятили.

Анатолій Обиход – проректор ЖНАУ з соціально-економічних питань:-"кожен може виразити своє почуття незалежно від того, якого він віросповідання. У нас є представники різних націй серед студентів. Всього зробити не можна . Бог – один. Тому ця капличка буде православна."

Майже 12 тисяч студентів денної і заочної форми навчання, тисяча співробітників університету та всі бажаючі незабаром зможуть задовольнити свої духовні потреби.

Студенти:
" - Я, наприклад, віруюча людина, християнка і вважаю, що правильно зробили, що у нас встановили капличку...

- Якщо буде відкрита постійно, може і прийду на великій перерві".

Перший камінь культової споруди заклали в минулому році. Урочисте відкриття і посвячення каплиці планується всередині квітня.

Вернуться назад