DataLife Engine > Життя > Beeline дарує житомирським ветеранам безкоштовне спілкування

Beeline дарує житомирським ветеранам безкоштовне спілкування


08.05. Разместил: yuriy
Об’єднаний оператор зв’язку Beeline (ЗАТ «УРС» и ТОВ «Голден Телеком») підтримав ініціативу ВАТ «Укртелеком», в рамках якої 8 и 9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни зможуть безкоштовно телефонувати з домашніх телефонів на мобільні номери Beeline.

З нагоди святкування Дня Перемоги ветеранам Великої вітчизняної війни 8 і 9 травня буде надано 10 безкоштовних хвилин для дзвінків з домашніх телефонів на мобільні і фіксовані номери телефонів, зокрема на номери мережі мобільного зв'язку (коди 068 і 039).

Традиційно в День Перемоги у Вінниці, Хмельницькому і Житомирі Beeline організує імпровізовані „Мобільні пости” для ветеранів Великої Вітчизняної війни.

9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни матимуть змогу здійснити безкоштовні дзвінки на будь-який номер в Україні та Росії з „Мобільних постів” Beeline, які будуть працювати під час урочистостей у центрі міста. Більш ніж 100 вінницьких та 70 хмельницьких ветеранів, яких запрошено на святкування, зможуть зателефонувати своїм рідним та близьким, привітати їх зі святом Перемоги.

У Житомирі „Мобільний пост” буде розміщено у військовому госпіталі. Зв’язатися з бойовими побратимами і близькими, передати їм свої вітання зі святом зможуть ветерани війни, які перебувають у цьому лікувальному закладі.

Коментуючи проведення заходу, директор Хмельницької філії Beeline Дмитро Шкода сказав: „Подібні акції Beeline проводить третій рік поспіль. Дуже важливо, щоб у святковий день шановні ветерани могли, незважаючи на відстані, вкотре розділити радість Перемоги з друзями і рідними, привітати їх зі святом. Як оператор звязку, ми раді надати їм можливість безкоштовного спілкування на „Мобільних постах””.

Вернуться назад