DataLife Engine > Життя > У Житомирі встановлюють особи двох жінок. ФОТО

У Житомирі встановлюють особи двох жінок. ФОТО


19.05. Разместил: yuriy
Поліцейські встановлюють особи жінок та їх місце перебування. Така інформація допоможе становити обставини низки подій, пов'язаних з крадіжками та шахрайствами
У Житомирі встановлюють особи двох жінок. ФОТО

У Житомирі встановлюють особи двох жінок. ФОТО

У разі, якщо ви володієте такою інформацією, повідомте за телефоном 067-286-25-78 (конфіденційність гарантована).

Як ми вже повідомляли, 21 квітня до поліції звернулась продавець одного з магазинів міста із повідомленням про ошуканство. Жінка віддала свої прикраси та гроші шахрайці, яка прийшла у заклад «перевірити заземлення». Нині триває з’ясування всіх обставин та встановлення причетної до правопорушення особи.

За словами заявниці, 64-річної житомирянки, близько 11:30 до крамниці, де вона працює, завітала незнайомка, яка представилася працівницею підприємства з енергонагляду. За її словами, нині проводяться роботи з перевірки електромережі, відтак буде подаватися струм високої напруги. Для того, щоб не сталося ураження струмом та загоряння цінностей, відвідувачка запропонувала продавчині зняти з себе коштовності, а також взяти гроші та покласти все у запропонований нею пакет.

Відволікши увагу жінки, відвідувачка швидко пішла. А продавчиня зрозуміла, що її ошукано. Через шахрайські дії вона втратила всі свої прикраси та 1700 гривень.

Вернуться назад