DataLife Engine > Життя > На Житомирщині волонтери продовжують збирати кошти дитячій лікарні

На Житомирщині волонтери продовжують збирати кошти дитячій лікарні


14.05. Разместил: yuriy
«Почуйте всі» - таку назву має благодійна акція, яка впродовж цього тижня триває на Житомирщині. Йде збір коштів на спеціалізоване дороговартісне обладнання для офтальмологічного відділення обласної дитячої лікарні.

В неділю одночасно на вулицях кількох міст та районних центрів області пройшли концерти різних місцевих колективів, під час яких жителі могли зробити грошові внески на благодійну справу. Найбільше коштів було зібрано в Житомирі – понад 18 тисяч гривень. По 5-ть тисяч пожертвували жителі Бердичівського та Коростенського районів, 3 тисячі 800 гривень – Брусилівського.

Збір коштів ще триває – в навчальних, медичних закладах, в установах сфери побуту, діє спеціальний благодійний рахунок. «Точні цифри ми будемо мати наступного тижня», - каже координатор проекту «Почуйте всі» Владислав Пучич.

За його словами, організатори акції задумали придбати для лікарні Амбліакор, який коштує 170 тисяч гривень. «Але зібраних грошових ресурсів для нього може не вистачити, - продовжує Владислав. – І тоді нам доведеться вирішувати: або звертатися по допомогу до різних благодійних організацій або закуповувати інше обладнання».
Вернуться назад