DataLife Engine > Життя > У Житомирі поліцейські привітали зі 100-річним ювілеєм ветерана Мирона Лізунова

У Житомирі поліцейські привітали зі 100-річним ювілеєм ветерана Мирона Лізунова


05.08. Разместил: yuriy
5 серпня виповнилось 100 років ветерану органів внутрішніх справ Мирону Васильовичу Лізунову. Зі славним життєвим ювілеєм від імені членів колегії ГУНП та поліцейських Житомирщини іменинника привітав заступник начальника главку Артем Лисогор.
У Житомирі поліцейські привітали зі 100-річним ювілеєм ветерана Мирона Лізунова

Мирон Васильович, життєрадісний та бадьорий, сам відчиняє двері квартири та зустрічає гостей.

- Найщиріші вітання та побажання здоров’я, оптимізму та радості Вам і Вашій дружині. Ви обоє вражаєте своєю силою і, переконаний, є гарним прикладом для дітей, онуків та правнуків, - сказав Артем Лисогор, поздоровляючи господаря.

Разом з дружиною, Любов’ю Максимівною, яка святкуватиме свій 95-річний ювілей наступного року, вони виростили двох синів Віктора та Сергія, а нині радіють успіхам уже їх дітей.

Заступник начальника ГУНП передав Мирону Васильовичу відзнаку Міністерства внутрішніх справ «За безпеку народу», а також від нинішніх поліцейських подарунок - плазмовий телевізор. Така техніка стане доречною у домівці подружжя та прикрасить їх дозвілля.

Голова Житомирської обласної ветеранської організації Віктор Бура приєднався до поздоровлень та розповів, що ювіляр завжди був активним і навіть уже будучи на пенсії проводив зустрічі з молодими правоохоронцями.

А розповісти Мирону Васильовичу є про що. І про лихоліття Другої світової, і про непрості повоєнні роки, і про службу в Якутії. Нині про ті часи свідчать бойові медалі та державні нагороди.
У Житомирі поліцейські привітали зі 100-річним ювілеєм ветерана Мирона Лізунова

З 1951 року по 1980 ветеран проходив службу в органах внутрішніх справ уже Житомирщини, повернувшись туди, звідки й родом.

У 59-річному віці вийшов на пенсію з посади начальника тюрми №1 Житомирського облвиконкому.

- Сьогоднішні зустріч – це вияв поваги до покоління тих, на чию долю випали надскладні випробування. Кожне їх слово – це буквальне свідчення цілої епохи боротьби і виживання, - поділився враженнями Артем Лисогор.

Вернуться назад