DataLife Engine > Життя > В Житомирі 313 будинків визнано "ветхими"

В Житомирі 313 будинків визнано "ветхими"


15.05. Разместил: yuriy
«Кожен третій житловий будинок комунальної власності в Житомирі потребує ремонту», – констатувала сьогодні на засіданні виконкому міськради начальник управління житлового господарства Світлана Пивоварова:
"Житловий фонд міста поступово старіє і це – дуже велика проблема для нас. Сьогодні кожен третій будинок потребує капітального або поточного ремонту. Безумовно до цього і мережа водопостачання, каналізації і теплопостачання знаходяться у зношеному стані".

На сьогодні по місту визнано «ветхим» фондом 313 житлових будинків загальною площею понад 50 тисяч квадратних метрів. В аварійному стані знаходяться 34 будинки площею понад 3 тисячі квадратних метрів. У цих будинках мешкають майже 3 тисячі чоловік. Загалом обсяг ветхого та аварійного житла складає 22 відсотка усього житлового фонду. Минулого року з міського бюджету на капітальний ремонт житлового фонду було спрямовано 11 мільйонів гривень. За два попередній роки в обласному центрі було відремонтовано шиферні покрівлі у 32 – ох будинках та м’які покрівлі у ста шести будинках. Крім того проводився капітальних ремонт інженерних мереж та комунікацій.


Вернуться назад