DataLife Engine > Життя > Лише 10% житомирських дітей читають книги!

Лише 10% житомирських дітей читають книги!


14.03. Разместил: yuriy
Ще на так давно нашу державу називали територією, де найбільше читають. На жаль, останнім часом інтерес до книги - головного засобу виховання молоді - втрачено. Тож, за повідомленням ТРК Житомир, щоб хоч якось вплинути на ситуацію, працівники обласної дитячої бібліотеки вирішили оголосити акцію „В нас у місті всі читають”.


Як стало відомо Рупор Житомира, підраховано, що з побаченого наприклад, із фільму людина запам’ятовує відсотків 5-7 інформації, а з прочитаного - більше 70%. Тому працівників обласної дитячої бібліотеки так хвилює, що в нашому місті лише відсотків 10 дітей тягнуться до книги, решта до комп’ютерів. І поки що немає загальнонаціональної виховної програми, вирішили взятися до справи самі, щоб зробити хоч що небудь.


У планах організаторів акції - літературні вечори та вікторини в школах; на стінках трамваїв - не реклама пива, а знамениті літературні висловлювання.


До цієї акції бібліотекарі просять долучитися всіх, і замість того, щоб тратити гроші на спиртне - купити й прочитати гарну книгу.


Вернуться назад