DataLife Engine > Життя > Командувач Сухопутних військ ЗСУ Генадій Воробйов особисто приїхав у Житомир представляти Петра Литвина. ФОТО

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Генадій Воробйов особисто приїхав у Житомир представляти Петра Литвина. ФОТО


16.05. Разместил: yuriy
ЖИТОМИРСЬКІ НОВИНИ - 15 травня у Житомирі відбулася церемонія представлення нового командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Петра Литвина.

За повідомленням прес-служби Міноборони, на заході були присутні голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук, перший заступник Житомирської облради Володимир Арешонков, заступник міського голови Олександр Бочковський, командири військових частин та установ Житомирського гарнізону, офіцери управління корпусу.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Генадій Воробйов особисто приїхав у Житомир представляти Петра Литвина. ФОТО


Відкриваючи захід, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Генадій Воробйов довів до присутніх наказ Міністра оборони України про призначення на посаду генерал-лейтенанта Петра Литвина та привітав його із призначенням. Командувач, зокрема, зазначив, що генерал-лейтенант Петро Литвин знайомий зі службою у 8-му армійському корпусі, адже свого часу проходив службу в армійському об’єднанні на посадах командира полку та бригади.

– Переконаний, що традиції 8-го армійського корпусу новий командир збереже і примножить, – підкреслив генерал-полковник Генадій Воробйов.

Впевненість у ефективності подальшої взаємодії управління корпусу з керівництвом області висловив і голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук.

Своєю чергою генерал-лейтенант Петро Литвин наголосив, що для нього велика честь очолити колектив 8-го армійського корпусу.

– Колектив об’єднання, який є правонаступником 8-ї танкової армії, на сьогодні є одним із кращих у Збройних Силах України. Впевнений, що разом ми спроможні ще більше підвищити рівень бойової й мобілізаційної готовності корпусу, – зазначив він.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Генадій Воробйов особисто приїхав у Житомир представляти Петра Литвина. ФОТО


Довідка.
Відповідно до наказу Міністра оборони України від 10 травня 2012 року № 358 на посаду командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України призначено генерал-лейтенанта Литвина Петра Михайловича.


До цього генерал-лейтенант Петро Литвин був командувачем військ Південного оперативного командування.

Вернуться назад