DataLife Engine > Актуально > У Житомирі представники гаражних кооперативів не можуть поділити землю

У Житомирі представники гаражних кооперативів не можуть поділити землю


16.12. Разместил: yuriy
В прес-центрі житомирської міської ради відбулося засідання погоджувальної ради з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій. Без сутичок не обійшлося. Про це йдеться у сюжеті телеканалу СК1.

Представники гаражних кооперативів не можуть поділити землю, з кількістю в 600 та 10 членів, що зареєстровані за однією адресою. Стало питання про виділення ділянки в постійне користування одному з кооперативів.

За рішенням погоджувальної комісії ділянку вирішено дати кооперативу, де кількість членів більша, однак остаточне рішення буде прийняте на пленарному засіданні 61 сесії Житомирської міської ради в середу

Вернуться назад