DataLife Engine > Актуально > За добу лише в 3 мешканців Житомирщини виявили COVID-19

За добу лише в 3 мешканців Житомирщини виявили COVID-19


24.07. Разместил: yuriy
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зиновій Парамонов, станом на 09:00 23.07.2021 (за минулу добу – 23 липня) зареєстровано 3 нових підтверджених випадки.



Всього випадків (з наростаючим підсумком) –88713



Померло (всього) –1801



Всього одужало –86658



Активні хворі –254



Всього проведено ПЛР-тестувань за добу –417



Всього проведено ПЛР-тестувань (з наростаючим підсумком) –272276



Всього проведено ІФА-тестувань за добу – 605



Всього проведено ІФА-тестувань ( з наростаючим підсумком) –323996



Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 23 липня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19:



у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2: всього ліжок – 1036, забезпечено ліжок киснем — 1036, з яких 41 зайнято хворими на COVID-19 та 38 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (7,63% від загальної кількості ліжок);

Вернуться назад