DataLife Engine > Актуально > На Житомирщині у гаражі викрили нарколабораторію

На Житомирщині у гаражі викрили нарколабораторію


03.10. Разместил: yuriy
У місті Бердичів у гаражі двоє чоловіків облаштували нарколабораторію і виготовляли психотропну речовину – амфетамін. Наркогрупу викрили. Про це повідомляють в прокуратурі Житомирської області.

За офіційною інформацією, 2 жовтня у Бердичеві "спіймали на гарячому" наркогрупу зі значною кількістю (точна вага встановлюється) свіжовиготовленої психотропної речовини – амфетаміну, розфасованого для перевезення та збуту наркозалежним особам.

"В гаражі, де була обладнана нарколабораторія, провели обшуки та виявили ємності з прекурсорами, хімічними речовинами, обладнання для виготовлення психотропних речовин, електронні ваги, грошові кошти, засоби зв'язку. Прекурсори, необхідні для виготовлення психотропної речовини, регулярно отримували шляхом поштових відправлень", - йдеться у повідомленні.

За даними слідства, психотропну речовину виготовляли з метою збуту двоє чоловіків: 31-річний бердичівлянин та 23-річний житель міста Львів.

Наразі чоловіків затримали у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення чоловікам про підозру та про застосування запобіжного заходу.

Санкцією статті передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Тривають розшукові дії, встановлюється причетність чоловіків до вчинення подібних злочинів та з'ясовується, чи мали вони спільників.

Вернуться назад