DataLife Engine > Актуально > Відсьогодні житомиряни віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за програмою єПідтримка

Відсьогодні житомиряни віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за програмою єПідтримка


24.01. Разместил: yuriy
З 24 січня на гроші єПідтримки українці від 60 років зможуть купити ліки. Банки перевірятимуть вік людини в момент проведення платежу. Коли саме ви оформили картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років, а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у Дії. Нагадуємо, що витратити 1000 грн єПідтримки можна упродовж 4 місяців. Найбільше витрачали кошти на книги, кіно та квитки на внутрішні перевезення.



Якщо ви ще не скористалися єПідтримкою, то можете це зробити за кілька хвилин, швидко та зручно:



Оформте спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. В онлайн-банкінгу картку можна отримати за 1 хв.


Завантажте застосунок Дія або оновіть його до останньої версії в PlayMarket або AppStore.


Переконайтеся, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, що сертифікати, отримані на порталі Дія чи паперовий від сімейного лікаря, не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.


Зайдіть у розділ Послуги та знайдіть єПідтримку.


Надішліть заяву на отримання коштів.


Виберіть для виплати картку єПідтримка.


Очікуйте зарахування коштів.

Вернуться назад