DataLife Engine > Актуально > Маскаєв: Віталій Кличко боксуватиме, поки його не поховають на рингу

Маскаєв: Віталій Кличко боксуватиме, поки його не поховають на рингу


27.09. Разместил: yuriy
Екс-володар титулу WBC в надважкій вазі 42-річний росіянин Олег Маскаєв заявив, що Віталій Кличко виходитиме на ринг, поки отримуватиме гроші.

"Переконаний, поки Віталія не поховають на рингу, кар'єру він не завершить. Поки він виходить на бої, він отримує гроші, а це його головна слабкість", - вважає Маскаєв.

На думку росіянина, для того, щоб тільки мати шанс перемогти братів Кличків треба набагато перевершити їх у фізичній підготовці.

"Зараз Володимир і Віталій є безумовними лідерами надважкої ваги, суперників у них немає. Може бути, на бій з Володимиром Кличком міг би вийти Саша Повєткін, але поки він не готовий до цього. Чи буде готовий? Майбутнє покаже. Щоб мати шанс перемогти братів Кличків, потрібно бути удвічі краще готовим фізично, ніж вони. І це не гарантія перемоги, а тільки шанс", переконаний росіянин.

Що ж до свого бою з Кличком-старшим, то Маскаєв заявив, що наразі це неможливо. По-переше, це великий ризик для Віталія, а по-друге, констатував, що грошей на ньому Віталій не заробить.

Вернуться назад