DataLife Engine > Цитати > Юлія Тимошенко солідарна з ПАРЄ в оцінці «демократії» в Україні

Юлія Тимошенко солідарна з ПАРЄ в оцінці «демократії» в Україні


23.06. Разместил: yuriy
Юлія Тимошенко стурбована погіршенням стану демократії в Україні, що було зафіксовано Моніторинговим комітетом Парламентської асамблеї Ради Європи.

"Ви знаєте, що у нас Моніторинговий комітет ПАРЄ працював, аналізував ситуацію, і висновок, який вони зробили – там багато речей, які владі поставили як зауваження. Але сказали вони, що Україна швидко повертається назад до Радянського Союзу в усіх складових – починаючи зі "свободи" і закінчуючи "демократією", - як повідомляє кореспондент Рупор Житомира, про це сказала Юлія Тимошенко на зустрічі з представниками Комітету захисту України в Миколаївській області.

Юлія Тимошенко підкреслила, що, "коли європейські політики такого високого рівня, який є контрольним комітетом по дотриманню прав, свобод людей, демократичних порядків в країнах, які хочуть приєднатися до ЄС, коли вони говорять такі слова, вони спираються і на факти, і на окремі обставини, і на поведінку людей".

"Я хочу, щоб Україна повернулася на свій природний шлях розвитку, шлях розвитку європейської заможної самодостатньої країни, і всі сили покладу для того, щоб це відбулося", - запевнила Юлія Тимошенко.

Вернуться назад