DataLife Engine > Економіка > Житомиряни ринулися скуповлювати мобільні телефони

Житомиряни ринулися скуповлювати мобільні телефони


07.06. Разместил: yuriy
Головним управлінням статистики у Житомирській області в межах обстеження умов життя домогосподарств було проведено опитування членів домогосподарств щодо наявності у них товарів тривалого користування.

Так, кольорові телевізори та холодильники мають девять домогосподарств з десяти, пральні машини - 73% домогосподарств. Мікрохвильові печі є на кухнях майже чверті домогосподарств області. Комп’ютери є в наявності у кожного шостого домогосподарства, кухонні комбайни мають 6% домогосподарств.

Стрімко збільшилась кількість власників мобільних телефонів. Якщо у 2006 році телефони мали 238 тисяч домогосподарств області або майже половина їх загальної кількості, то у 2008 році – 344 тисячі або дві третини домогосподарств.
За показником наявності в домогосподарствах пральних машин наша область посідає 22 місце серед інших регіонів країни, за наявністю пилососів – 21, мікрохвильових печей та комп’ютерів – 18, холодильників - 17 місце.

Матеріали опитування засвідчили, що більшістю домогосподарств товари тривалого користування були придбані новими. Лише незначна частка жителів області придбала товари такими, що вже були у користуванні.

Вернуться назад