DataLife Engine > Економіка > Житомирські підприємства від реалізації послуг отримали понад 2 млрд грн

Житомирські підприємства від реалізації послуг отримали понад 2 млрд грн


20.01. Разместил: yuriy
Житомирські підприємства від реалізації послуг отримали понад 2 млрд грн Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Головному управлінні статистики, в грудні 2010 року в області на ринку послуг функціонувало 963 підприємства, якими реалізовано послуг на 218 мільйонів гривень.

За 2010 рік від реалізації послуг отримано понад 2 мільярди гривень, що у порівнянних цінах на 3 відсотки менше рівня 2009 року. Населенням оплачено 578 мільйонів гривень, що складає майже чверть загального обсягу послуг області.

Найбільшу питому вагу в загальному обсязі реалізованих послуг займають послуги пошти та зв’язку, на них приходиться 57 відсотків. Значним попитом також користуються послуги транспорту та операції з нерухомим майном, частка яких складає 15 та 8 від¬сотків відповідно.

У середньому за 2010 рік одним жителем області одержано різноманітних пос¬луг на 1826 гривень, що на 66 гривень більше, ніж у 2009 році.

Вернуться назад