DataLife Engine > Економіка > Як нововведення у Податковому кодексі позначаться на видобувній галузі Житомирщини

Як нововведення у Податковому кодексі позначаться на видобувній галузі Житомирщини


23.01. Разместил: yuriy
З-поміж 10 промислових галузей Житомирщини – 9 у минулому році мали ріст обсягів виробництва. Цьому сприяло законодавство, виважена політика і ринки збуту продукції.

І хоча в перспективі аналітики вже прогнозують, що економічні показники зростатимуть, виробники стверджують, що незабаром у них може виникнути ряд питань через недостатню кількість інформації та новації у чинному законодавстві. В тому числі – у новому Податковому кодексі України.

Видобуток та реалізація корисних копалин потрапили у число тих аспектів, де субєкти господарювання не можуть бути платниками єдиного податку. Саме ця новація викликала ряд питань.

Каміння має силу та вагу. Як фінансову, так і економічну. Про це свідчить статистика.

Незабаром зявиться ще кілька поштовхів до нарощення обсягів виробництва та збуту продукції. Василь Сухораба каже, що додатковим імпульсом зовнішньоекономічним зв’язкам стане не лише «Євро-2012», а й зимова Олімпіада та Чемпіонат світу з футболу у сусідній Росії.

А тим часом в області власне ті, хто є субєктами господарювання у цій галузі і належать до невеличких підприємств мають привід для занепокоєння.
Податківці заспокоюють – якщо вивчити та проаналізувати нововведення, то ніяких питань не повинно бути.

чи стане дорожчим каміння – покаже час. Але достеменно відомо, що новації спочатку пройдуть етап становлення, а згодом до нових механізмів ставитимуться як до звичайного явища.

Вернуться назад