DataLife Engine > Економіка > Житомиртеплокомуненерго заборгувало майже 42 мільйонами

Житомиртеплокомуненерго заборгувало майже 42 мільйонами


09.07. Разместил: yuriy
Без погашення боргів котельні в новому опалювальному сезоні включатися не будуть. На цьому наголошує голова облдержадміністрації Юрій Забела. Ситуація з газозабезпеченням стоїть гостро в усій країні, і наш регіон – не виключення:
«В цьому місяці знову «з натяжкою» держава розрахувалась за газ. Але великий борг перед державою мають теплокомуненерго. І рано чи пізно доводиться й державі застосовувати крайні заходи до цих боржників»

За обсягами заборгованості в нашій області попереду Житомиртеплокомуненерго з майже 42 мільйонами гривень боргу. Понад 7 мільйонів гривень заборгували підприємства теплозабезпечення Бердичева і Коростеня; а в Малині, Новограді-Волинському та Овручі борги перевищують три мільйони гривень.

Юрій Забела пропонує керівникам міст і районів максимально ефективно використати теплу пору року – і в плані технічної підготовки до опалювального сезону, і попрацювати з боржниками стосовно зменшення заборгованості.

Вернуться назад