DataLife Engine > Фоторепортажи > Петро Литвин: Авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. ФОТО

Петро Литвин: Авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. ФОТО


29.05. Разместил: yuriy
Напередодні Міжнародного дня миротворців і 20-ї річниці участі України в міжнародних миротворчих операціях у Житомирській облдержадміністрації відбулися урочисті збори. В заході взяли участь керівники області і міста, миротворці, військові аташе, представники військових частин і установ гарнізону, члени сімей загиблих військовослужбовців.

Відкрив збори голова Житомирської обласної організації учасників міжнародних миротворчих операцій “Солдати Миру” Сергій Коробцов.
– Сотні офіцерів, сержантів і солдатів з Житомирщини у різний час пройшли це нелегке випробування і гідно виконали свій обов’язок. З ініціативи активістів цієї організації ім’я Валерія Бражевського – воїна, який загинув, виконуючи миротворчий обов’язок в Іраку, присвоєно житомирській загальноосвітній школі №7, – зазначив він.

Петро Литвин: Авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. ФОТО


Зі святом присутніх також привітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук і голова обласної ради Йосип Запаловський. Вони наголосили, що керівництво області і міста надає всебічну допомогу військовим, зокрема, в працевлаштуванні і вирішенні соціально-побутових питань. Миротворцям щиро подякували за те, що, повернувшись на Батьківщину, вони особистим прикладом виховують майбутніх захисників Вітчизни.
Командир 8-го армійського корпусу генерал-лейтенант Петро Литвин зазначив, що це військове об’єднання бере активну участь у формуванні національних контингентів для виконання миротворчих місій у різних державах світу.

– За роки участі у миротворчих місіях близько 300 військовослужбовців 8-го ордена Червоного Прапора армійського корпусу отримали статус учасника бойових дій, унікальний досвід служби у складних умовах. Географія миротворчої діяльності продовжує поширюватися, авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. Впевнений, що їх професіоналізм сприятиме зміцненню бойової готовності нашого війська, – зазначив він.
Під оплески учасників зборів миротворців нагородили грамотами та іменними годинниками.

ФОТО
Петро Литвин: Авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. ФОТО


Петро Литвин: Авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. ФОТО


Петро Литвин: Авторитет українських миротворців відомий вже на двох континентах. ФОТО

Вернуться назад