DataLife Engine > Фоторепортажи > Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО


17.09. Разместил: yuriy
Наймасовішою за останні п’ять років виявилась VІІІ обласна спартакіада серед працівників дорожньої галузі, яка відбулася днями в місті Новоград-Волинський на виконання обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

Пропаганда здорового способу життя, залучення працівників дорожньої галузі до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення щорічної спартакіади.

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

26 філій дорожньої галузі області, ДП «Житомироблавтодор» та Служба автодоріг в Житомирській області презентували 28 спортивних команд.

Усього в спортивному дійстві взяло участь близько 350 учасників, з яких 84 жінки. Окрім основних видів спорту: армреслінгу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та шашок, у змаганнях були присутні й додаткові: улюбленець публіки – міні-футбол та видовищні змагання з перетягування канату.

Це другий етап змагань, організацією проведення змагань займались обласна рада ФСТ «Спартак» спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, адміністрацією та об’єднаним профспілковим комітетом ДП «Житомироблавтодор» й обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства. Передував даним змаганням перший етап – масові змагання в робітничих колективах.

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

«Щорічно ми виходимо на спортивну арену аби не лише зміцнити здоров’я наших працівників заходами з фізичної культури і спорту, а й щоб гідно провести дозвілля, поспілкуватися, незважаючи на недофінансування галузі та щоденні турботи», - сказав начальник Служби автомобільних доріг в області Віктор Мирончук та додав, що поточний рік для роботи як Служби автодоріг в області так і для підрядних організацій видався, хоч і непростим, але вселяючим надії.

За три роки Урядом зроблено багато у відношенні будівництва та ремонту автодоріг, але це лише 2,5% від потреби. У Житомирській області останніми роками відремонтували автомагістраль Київ-Чоп та Київ-Ковель, які нині перебувають у належному експлуатаційному стані, решта автодоріг з великими труднощами утримується за рахунок експлуатаційного утримання.

«Ми розуміємо, що всі хотіли б бачити нові сучасні дороги, але тут питання в двох складових: грошах та часі», - сказав Віктор Олександрович.

Переповнені позитивними емоціями переможці (команди в командному заліку), а це, відповідно спортивні представники Червоноармійського райавтодору, Новоград-Волинської дорожньо-експлуатаційної дільниці та Служби автодоріг в Житомирській області отримали заохочувальні призи від ДП «Житомироблавтодор» та обласної ради ФСТ «Спартак».

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Житомирські «дорожники»... вийшли на спортивну арену. ФОТО

Прес-служба
Служби автомобільних доріг в
Житомирській області

Вернуться назад