Євген Олейніков: Правильна реалізація реформ дозволяє досягти високих практичних результатів

21.06 23:05    
Державна податкова служба продовжує розпочатий курс реформ, перші результати яких вже засвідчили свою результативність. Про це заявив в. о. Голови ДПС Євген Олейніков під час зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду – Енріко Аавом, головним економістом Департаменту з бюджетних питань МВФ, та Дейвом Хартнеттом, зовнішнім експертом.

«ДПС продовжує виконання визначених стратегічних цілей. Вони не змінилися, ми розуміємо кінцеву мету розпочатих змін і впроваджуватимемо всі підходи для її досягнення. Приємно, що експерти МВФ зацікавлені у продовжені та поглибленні нашої співпраці. Для нас дуже важливими є експертна оцінка наших стратегічних партнерів, консультативний супровід та обмін інформацією, які дозволяють всебічно аналізувати системні питання та приймати вірні рішення», – наголосив Євген Олейніков.

Серед пріоритетів у роботі служби – подальша реалізація концепції єдиної юридичної особи. Буде проведена оцінка ефективності побудованої системи взаємодії центрального апарату з територіальними підрозділами, здійснено перегляд функцій та їх оптимізацію для подальшої ефективної роботи кожного структурного підрозділу.

Євген Олейніков відзначив й ефективність проведеної реформи в обслуговуванні великих платників податків. Як свідчить аналіз, перерозподіл всіх компаній, які обслуговувалися в Офісі великих платників, за галузевим принципом дозволив збільшити обсяги податкових надходжень від великого бізнесу.

Важливим напрямом, на думку в. о. Голови ДПС, також є систематизація усіх податкових напрацювань та перехід до податкового комплаєнсу, удосконалення правового поля діяльності ДПС.

У пріоритетах і розширення інструментарію для спілкування з платниками податків для того, щоб дії податкової служби були зрозумілими для платників податків, зокрема, введення в експлуатацію обладнання для побудови мультифункціонального контакт-центру.

«Ми визначили чіткі напрями нашої роботи і маємо швидко рухатися далі для досягнення кінцевого результату. Впевнений, що правильна реалізація реформ дозволяє досягти високих практичних результатів. Такі результати ДПС вже продемонструвала і на такому ж високу рівні працюємо далі», – підкреслив Євген Олейніков.

Він також подякував Енріко Ааву за розроблений звіт МВФ, який містить технічні рекомендації щодо роботи ДПС, що дозволяє акцентувати увагу на тих питаннях, які потребують першочергового вирішення.

У свою чергу експерти МВФ позитивно відзначили незмінність розпочатого курсу реформ та запевнили у своїй подальшій підтримці.

Під час зустрічі сторони домовилися про подальшу актуалізацію плану реалізації технічної допомоги з метою гармонізації напрямів експертної підтримки з визначеними податковою службою пріоритетами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:58
СБУ викрила мільйонні розтрати бюджетних грошей у держа ...
Сьогодні 16:59
Перед судом постануть 15 посадовців, викритих СБУ на ро ...
Сьогодні 14:37
Інформація для громадян, які планують поїздки до Респуб ...
Сьогодні 13:37
До уваги подорожувальників. З 1 серпня на словацько-укр ...
Сьогодні 12:42
Черкасские спасатели деблокировали 3-х погибших в резул ...
Сьогодні 10:50
Прем’єр-міністр: Коаліція громадянського суспільства, ...
Сьогодні 10:47
Міненерго розробляє стимули для підвищення енергоефекти ...
Сьогодні 10:44
Уряд ухвалив постанову про внесення змін до норм харчув ...
Сьогодні 10:41
Комісія ТЕБ та НС розглянула питання пожежної безпеки у ...
Сьогодні 10:38
Мінекономіки: Середня зарплата в Україні за рік зросла ...
Сьогодні 11:47
Багатомільйонні незаконні вирубки на півночі Житомирщин ...
Сьогодні 10:57
На Житомирщині вночі п'яний водій заїхав автомобілем п ...
Вчора 11:36
На Житомирщині розслідують пошкодження автомобіля місце ...
Вчора 09:25
Поліція розшукує автомобіль, який скоїв ДТП у Житомирі ...
27 липня 09:48
Обшуки на Житомирщині: СБУ викрила організаторів фінанс ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення