DataLife Engine > Кримінал > Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 16 січня

Житомирщина-кримінальна. Хроніка за 16 січня


16.01. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-порталу Рупор Житомира в відділу по зв’язкам з громадськістю УМВС України в Житомирській області, минулої доби черговими частинами УМВС в області зареєстровано скоєння 14 злочинів, 9 з них працівники міліції вже розкрили, а це: 3 крадіжки, грабіж, 1 факт вилучення незаконної зброї та інші.

У скоєнні зазначених протизаконних діянь підозрюється 8 осіб, серед них 4 непрацюючих громадян.

15 січня до Барановського райвідділу міліції звернулася місцева жителька, пенсіонерка. Через незачинені вхідні двері до її будинку зайшов невідомий, який викрав мобільний телефон. Сума збитку становить 162 гривні.

За підозрою у скоєнні злочину затримано 34-річного жителя Баранівського району. Зазначимо, що затриманий обґрунтовано підозрюється у скоєнні ще одного злочину. Триває слідство.

Цього ж дня в обласному центрі, з одного із підвальних приміщень шляхом вільного доступу невідомим викрадено сантехнічні труби. Сума збитку становить понад 3 тисячі гривень.

Вжитими заходами міліціонери встановили, що злочин скоїв 46-річний місцевий житель. Викрадене вилучено.

Органами та підрозділами внутрішніх справ області постійно вживаються практичні та організаційні заходи, направлені на профілактику та розкриття злочинів, пов’язаних з пограбуванням та обкраданням громадян, а також їх квартир, приватних будинків, дач. Шановні громадяни! Не забувайте й самі подбати про власну безпеку та безпеку свого майна.

Вернуться назад