DataLife Engine > Кримінал > У Києві відомого поета Юрія Каплана жорстоко вбило подружжя з Житомирщини

У Києві відомого поета Юрія Каплана жорстоко вбило подружжя з Житомирщини


17.07. Разместил: yuriy
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в прес-службі МВС України, керівництво київської міліції висловлює щире співчуття рідним та близьким поета Юрія Григоровича Каплана, якого було жорстоко вбито у його власній квартирі у Дніпровському районі столиці.

Деякі ЗМІ повідомили про розкриття цього злочину працівниками столичної міліції й, використавши неперевірену інформацію з власних джерел, поспішно заявили, що мотивом вбивства стали неприязні відносини на ґрунті ревнощів.

Під час першочергових слідчих дій встановлено, що насправді вбивство відомого літератора скоєне з корисливих спонукань. Простіше кажучи, зловмисники хотіли заволодіти майном потерпілого. Для цього вони розіграли відповідну комбінацію, яка зовні виглядала як прояв ревнощів.

Наразі підозрювані – подружжя з Житомирської області - затримані. Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем їх мешкання вилучено речі потерпілого, що є беззаперечним доказом вини затриманих. Слідство триває.

Вернуться назад