DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирській області 75 медиків та 24 дітей захворіли на коронавірус

В Житомирській області 75 медиків та 24 дітей захворіли на коронавірус


29.04. Разместил: yuriy
За останню добу в Житомирській області лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус зареєстровано 3. Про це повідомляє заступник голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Всього випадків по області – 357, з яких на стаціонарному лікуванні перебуває 85 пацієнтів. У той же час на амбулаторній самоізоляція знаходиться 245 хворих. Окрім того, за словами Наталії Остапченко в області вже 75 медиків, в яких підтвердили коронавірус.

У свою чергу за інформацією начальника управління охорон здоров’я Житомирської ОДА Миколи Суслика, на сьогоднішній день на стаціонарному та амбулаторному лікуванні знаходиться 24 діток. Загальний стан хворих дітей – задовільний.

Окрім того 5 пацієнтів перебувають у важкому стані.

Вернуться назад