DataLife Engine > Обласні новини > На Чуднівщині Житомирської області запрацювала уже друга поліцейська станція

На Чуднівщині Житомирської області запрацювала уже друга поліцейська станція


16.06. Разместил: yuriy
16 червня у с. Карпівцях відкрилася друга у Чуднівському районі, а вісімнадцята загалом на Житомирщині, поліцейська станція. Відтепер для мешканців Вільшанської об’єднаної територіальної громади тут працюватимуть дільничний офіцер, а також ювенальний інспектор та група реагування патрульної поліції.

Участь у відкритті поліцейської станції узяли заступник начальника Головного управління Нацполіції в Житомирській області Артем Лисогор, керівництво Управління превентивної діяльності ГУНП, голова Чуднівської районної ради Олександр Хомич та голова Вільшанської об’єднаної територіальної громади Сергій Мельник.

На Чуднівщині Житомирської області запрацювала уже друга поліцейська станція


- До складу нашої громади нині входить 5 населених пунктів, в яких проживають понад 5 тисяч людей. Але вже скоро у складі ОТГ буде 12 сіл та майже 8 тисяч жителів, - розповідає голова Вільшанської об’єднаної територіальної громади Сергій Мельник. – Тож дбаючи про безпеку та добробут наших людей, ми вирішили облаштувати поліцейську станцію. До того ж, нині вже виділені кошти для встановлення камер відеоспостереження на території ОТГ. А в подальшому ми готові виділити дільничному офіцеру житло і навіть придбати службовий автомобіль.

Приміщення поліцейського офісу розміщено у будівлі старостинського округу у с. Карпівцях. Саме за підтримки територіальної громади тут проведено ремонт, а робочі кабінети оснащені меблями і оргтехнікою. Є й дитяча зона з книжками та іграшками в кабінеті, де працюватиме інспектор ювенальної превенції.

На поліцейській станції здійснюють прийом громадян дільничний та ювенальний офіцери, сюди у разі необхідності прибуває група реагування патрульної поліції та надає допомогу колегам. Тут же й проводиться робота з правопорушниками, оформлюється документація тощо.

На Чуднівщині Житомирської області запрацювала уже друга поліцейська станція


Дільничний офіцер поліції Руслан Яремчук розповідає, що на території обслуговування працюють 13 підприємств, є 3 загальноосвітні школи, 4 дитячих садочка та оздоровчий табір. За його словами, загалом на території громади досить спокійно, а серед правопорушень трапляються випадки сімейного насильства, дрібні крадіжки, конфлікти на побутовому ґрунті тощо. Є й 14 сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах та потребують спільного з соціальними службами нагляду. У цих сім’ях проживає понад 30 дітей. Відтак свою роботу від спрямовує у превентивне русло.

Заступник начальника ГУНП Артем Лисогор висловив щиру подяку колективу громади та вручив нагрудну камеру і довідкову літературу дільничному офіцеру.

- Приємно відчувати підтримку місцевих громад, коли люди переймаються станом правопорядку у своїх населених пунктах, прагнуть змін на краще і докладають для цього зусиль, - зазначив Артем Лисогор. – Окремо зазначу, що відкриття поліцейської станції – це перший крок до впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади». Далі дільничні, які пройдуть конкурсний відбір та відповідну підготовку, працюватимуть на місцях у якості таких собі «шерифів». Такі офіцери поліції будуть допомагати людям вирішувати широке коло питань: це і превенція, і робота з дітьми, і дозвільна система та багато іншого.

Вернуться назад