DataLife Engine > Обласні новини > В Житомирськый області виявили чергові факти продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

В Житомирськый області виявили чергові факти продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім


01.05. Разместил: yuriy
Особливо актуальне таке нагадування, вважають правоохоронці, у період травневих свят. Упродовж 4 місяців цього року поліцейські територіальних підрозділів ГУНП склали 34 відповідних адміністративних протоколи за продаж дітям заборонених товарів.
В Житомирськый області виявили чергові факти продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

Напередодні травневих святкових вихідних поліцейські ювенальної превенції у ході рейдів провели активну роз’яснювальну роботу щодо обов’язкового дотримання заборони продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

– Лише за останній робочий тиждень, з 26 по 30 квітня, наші працівники зафіксували 3 подібних факти у різних територіальних громадах. Загалом же з початку року задокументовано 34 адміністративних порушення, учинених продавцями продмагазинів, які реалізували неповнолітнім особам алкоголь і тютюн, - розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Нині та у вихідні дні поліцейські продовжуватимуть превентивну роботу, спрямовану на попередження подібних правопорушень.

Відтак правоохоронці застерігають працівників торговельних закладів: у період травневих свят прогнозовано збільшиться попит на продовольчі товари. Якщо молоді парубок чи дівчина просять продати їм спиртне чи тютюн, не соромтесь запитати у них паспорт, щоб упевнитись у досягненні ними повноліття. Будьте прикладом для молоді: не порушуйте і не сприяйте вчиненню протиправних діянь дітьми і підлітками

Вернуться назад