DataLife Engine > Обласні новини > Державна екологічна інспекція розпочала перевірку котельні на території виправної установи в Житомирі

Державна екологічна інспекція розпочала перевірку котельні на території виправної установи в Житомирі


16.07. Разместил: yuriy
Розпочато екологічну перевірку підприємства «Альтеренерго ЛТД ТОВ», яке експлуатує котельню на території установи виконання покарань.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради провели зустріч з керівником даного підприємства та мешканцями будинків по вул. Михайла Грушевського, які скаржаться на різкий гіркий запах диму в цьому мікрорайоні.

На минулій сесії міської ради депутати офіційно звернулися до Міндовкілля з проханням надати погодження на проведення перевірки підприємства. Також надіслано звернення до Державної екологічної інспекції України з проханням перевірити діяльність котельні щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства та, у разі виявлення порушень, зобов’язати підприємство їх усунути.

«Сьогодні Державна екологічна інспекція вже працює на місці. Перевірка офіційно розпочалася. Очікуємо на об’єктивні висновки і подальші дії відповідно до чинного законодавства», — повідомив заступник міського голови Олександр Шевчук.

Представники підприємства стверджують, що дотримуються всіх технічних і екологічних норм. За словами керівниці компанії «Альтеренерго ЛТД ТОВ» Олени Концевич, котельня збудована підприємством за власний кошт на орендованій ділянці, працює п’ятий рік, обладнана сучасними котлами та фільтрами. Викиди диму, за її словами, є короткочасними, очищеними й викликані фізичними процесами при спалюванні дров. «Ми готові до офіційних перевірок», — додала вона.

Державна екологічна інспекція розпочала перевірку котельні на території виправної установи в Житомирі


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/224393-derzhavna-ekologchna-nspekcya-rozpochala-perevrku-koteln-na-teritoryi-vipravnoyi-ustanovi-v-zhitomir.html

Вернуться назад